Tickets

Abonnementen

  • www-abonnement (2019/2020)
    Het www-abonnement bestaat uit 6 www-concerten. Het biedt je 50% korting op de standaardprijs. Je kan kiezen voor een abonnement waar de maaltijden zijn inbegrepen of een abonnement zonder maaltijden. Voor hoeveel personen wil je een www-abonnement bestellen?
  • keuze-abonnement 4+/ 8+/12+ (2019/2020)
    Stel zelf je keuze-abonnement samen op basis van onze avond-, familie- en matineevoorstellingen. Filmvoorstellingen kunnen nooit deel uitmaken van een abonnement. Lees er hier meer over. Wanneer je als keuze-abonnee tijdens het seizoen extra voorstellingen wilt bijwonen, geniet je ook voor deze extra tickets de korting die van toepassing was op jouw abonnement. Hiertoe ontvang je bij je bestelling een ticket met een unieke abo-code. Hou dit ticket zorgvuldig bij voor eventuele latere bestellingen. Voor hoeveel personen wil je een keuze-abonnement bestellen?

Cadeaubon

  • Cadeaubon

Losse tickets

  • ma 23 sep
    20:30
    Dolor Y Gloria
    Pedro Almodóvar
  • do 26 sep
    20:30
    Circus Ronaldo
    Fidelis Fortibus (12+)
  • vr 27 sep
    20:30
    Circus Ronaldo
    Fidelis Fortibus (12+)
  • za 28 sep
    20:30
    Circus Ronaldo
    Fidelis Fortibus (12+)
  • ma 30 sep
    20:30
    Midsommar
    Ari Aster
  • wo 02 okt
    20:30
    Ragús (IE)
    De hartslag van Ierland
  • za 05 okt
    20:30
    Les Truttes
    The People's Party Part 2
  • zo 06 okt
    11:00
    Klankennest
    Mammoet (5m+)
  • zo 06 okt
    15:00
    Klankennest
    Mammoet (5m+)
  • zo 06 okt
    16:30
    Klankennest
    Mammoet (5m+)
  • ma 07 okt
    20:30
    Le Jeune Ahmed
    Jean-Pierre & Luc Dardenne
  • wo 09 okt
    20:30
    Xander De Rycke
    Xander De Rycke houdt het voor bekeken
  • do 10 okt
    20:30
    Nasrdin Dchar (NL)
    Ja
  • vr 11 okt
    20:30
    Scala
    Meisjesnamen
  • za 12 okt
    20:30
    Symfo Classics (NL)
    The Best of Symphonic Rock
  • zo 13 okt
    11:00
    Alon Sariel en Michael Tsalka
    Bach meets Beethoven
  • ma 14 okt
    20:30
    Rocketman
    Dexter Fletcher
  • wo 16 okt
    20:30
    Rumbaristas
    concert
  • do 17 okt
    13:30
    Tom Clement
    Tom zingt taal
  • do 17 okt
    20:00
    Tom Clement
    Tom zingt taal
  • za 19 okt
    19:00
    Ockham's Razor (UK)
    This Time (8+)
  • zo 20 okt
    14:30
    Sven De ridder Company
    De Crème Glace Oorlog
  • ma 21 okt
    20:30
    Booksmart
    Olivia Wilde
  • do 24 okt
    20:30
    Warre Borgmans, Michael Pas, Dimitri Leue, e.a.
    Genoeg!
  • vr 25 okt
    20:30
    Salaheddine (NL)
    De Marokkaan en de Media
  • zo 27 okt
    20:30
    Maaike Ouboter (NL)
    Vanaf nu is het van jou
  • ma 28 okt
    15:00
    Toy Story 4
    Josh Cooley (6+)
  • ma 28 okt
    20:30
    Yesterday
    Danny Boyle
  • za 02 nov
    20:30
    Mario Goossens
    Paradise City Tour
  • ma 04 nov
    20:30
    De Patrick
    Tim Mielants
  • wo 06 nov
    20:30
    Jens Dendoncker
    Bang Van Dendoncker
  • do 07 nov
    20:30
    Lynn Van Royen & Peter De Graef
    Het koninkrijk van Henry Darger
  • za 09 nov
    20:30
    Bent Van Looy
    Solo Trilogy!
  • zo 10 nov
    20:30
    M. Cafmeyer, I. Nijsen, e.a.
    Soirée Décolletée - Vrouwen zingen Drs.P
  • ma 11 nov
    20:30
    The Best Of Dorien B
    Anke Blondé
  • di 12 nov
    14:30
    Jackobond & Bastien
    Van Corsari tot Appermont
  • wo 13 nov
    20:30
    Nani / Noam Vazana (NL)
    Andalusian Brew
  • do 14 nov
    20:30
    The Cakemaker
    Ofir Raul Graizer
  • vr 15 nov
    20:30
    Guido Belcanto
    Een zanger moet trachten pijn te verzachten - 3 decennia van Liefde
  • za 16 nov
    19:00
    compagnie barbarie
    TIME GOES BYE BYE (7+)
  • zo 17 nov
    20:30
    The Zombies' Colin Blunstone (UK)
    concert
  • ma 18 nov
    20:30
    So Long My son
    Xiaoshuai Wang
  • wo 20 nov
    20:30
    Het eenzame westen / J. Desmet & L. De Graeve
    Zwins
  • vr 22 nov
    20:30
    Laïs
    25 jaar Laïs
  • za 23 nov
    20:30
    The Clement Peerens Explosition
    concert
  • zo 24 nov
    15:00
    4Hoog
    Wolk (3+)
  • zo 24 nov
    16:30
    4Hoog
    Wolk (3+)
  • ma 25 nov
    20:30
    Parasite
    Bong Joon-ho
  • wo 27 nov
    20:30
    Robrecht Vanden Thoren
    De hoogste berg
  • do 28 nov
    20:30
    Alex Agnew
    Be Careful What You Wish For
  • vr 29 nov
    20:30
    Alex Agnew
    Be Careful What You Wish For
  • za 30 nov
    20:30
    Alex Agnew
    Be Careful What You Wish For
  • zo 01 dec
    14:30
    Willy Sommers
    Het erfgoed van Willy Sommers
  • zo 08 dec
    09:00
    De Leeuwenkoning
    ontbijt
  • zo 08 dec
    10:00
    De Leeuwenkoning
    Jon Favreau (9+)
  • ma 09 dec
    20:30
    Once Upon A Time In Hollywood
    Quentin Tarantino
  • di 10 dec
    14:30
    Barbara Dex & Sandrine
    Rockin’ Around The Christmas Tree
  • wo 11 dec
    20:30
    Natalia & Jef Neve
    Theatertournee
  • do 12 dec
    20:30
    De Spelerij / R. Vanderstukken, C. Bongaerts, e.a.
    Closer
  • vr 13 dec
    20:30
    Arsenal
    Birdsong
  • za 14 dec
    20:30
    Van Geel & Van Den Begin
    In concert met bigband
  • zo 15 dec
    15:00
    tout petit
    Licht! (3+)
  • zo 15 dec
    16:30
    tout petit
    Licht! (3+)
  • ma 16 dec
    20:30
    Portrait De La Jeune Fille En Feu
    Céline Sciamma
  • wo 18 dec
    20:30
    The Golden Glows
    The Songbook Of Harry Smith
  • do 19 dec
    20:30
    Freddy De Vadder
    Freddy For President
  • vr 03 jan
    20:30
    Kamal
    Nieuwjaarsconference
  • di 07 jan
    14:30
    The Philvettes
    Da Doo Ron Ron Ron
  • vr 10 jan
    20:30
    Studio Guga
    Ongehoord
  • za 11 jan
    20:30
    La Vie est Riguelle
    En route!
  • zo 12 jan
    15:00
    Kapitein Winokio
    15 jaar Handjes Draaien (3+)
  • di 21 jan
    14:30
    Rico Zoroh Band & Nicole
    T-Dansant
  • wo 22 jan
    20:30
    Alexandre Cavaliere Quintet
    Djangofollies
  • do 23 jan
    20:30
    Eva Doms & Soe Nsuki
    Comedy Night
  • vr 24 jan
    20:30
    Action Zoo Humain / Maxime Waladi
    Le Chicon
  • za 25 jan
    20:30
    Tom Vanstiphout & Nina Babet
    Soundcheck Songs & Backstage Stories
  • do 30 jan
    20:30
    Arsenaal
    Muy Complicado
  • za 01 feb
    19:00
    Raf Walschaerts
    Zoon (9+)
  • zo 02 feb
    20:30
    Isabelle Beernaert
    Laat me
  • zo 09 feb
    11:00
    Duo Eolienne
    Kleppen en snaren
  • wo 12 feb
    20:30
    Henk Rijckaert
    Maker
  • do 13 feb
    20:30
    Herbert Flack & Bob De Moor
    Een man een man
  • vr 14 feb
    20:30
    Praga Khan
    Khantasia
  • za 15 feb
    20:30
    The Bootleg Beatles (UK)
    concert
  • zo 16 feb
    15:00
    KOPERGIETERY, KGbe & Beeldsmederij DE MAAN
    PlastiekBERTRAND (4+)
  • ma 17 feb
    20:30
    The Bootleg Beatles (UK)
    concert
  • di 18 feb
    14:30
    EAT
    Mijne Gebuur Heeft Het Zuur
  • wo 19 feb
    20:30
    Hooverphonic
    concert
  • do 20 feb
    20:30
    Cath Luyten, Jean Paul Van Bendegem, e.a.
    Silence, Please!
  • vr 21 feb
    20:30
    Lady Linn, Stijn Meuris, e.a.
    Murderballads Extended
  • za 22 feb
    20:30
    Axelle Red
    Electro Acoustic Tour
  • zo 23 feb
    14:30
    HETGEVOLG / Chris Lomme
    Madame Rosa
  • vr 28 feb
    20:30
    The Bowie Collective (UK)
    concert
  • za 29 feb
    20:30
    Gert Bettens, Eva De Roovere
    De Popklassieker
  • zo 01 mrt
    20:30
    Novastar
    Word's Out
  • wo 11 mrt
    20:30
    Bart Cannaerts
    We moeten nog eens afspreken
  • do 12 mrt
    20:30
    Bart Cannaerts
    We moeten nog eens afspreken
  • vr 13 mrt
    20:30
    Rataplan / Rashif El Kaoui & Amara Reta
    Een Jihad van Liefde
  • za 14 mrt
    19:00
    Captain Sugar & The Monkey Puppets
    Camouflage (6+)
  • zo 22 mrt
    11:00
    Sonoro Quartet
    concert
  • wo 25 mrt
    20:30
    Sharon Shannon (IE)
    concert
  • do 26 mrt
    20:30
    Theater Malpertuis
    T.A.N.I.A.!
  • zo 29 mrt
    15:00
    Theater Tieret & Walrus
    De grote reis van Meneer Beer (5+)
  • di 31 mrt
    14:30
    Liliane Saint-Pierre
    Muziek, mijn leven, mijn adem
  • do 02 apr
    20:30
    Thomas Smith
    De Jaren van Verstand
  • vr 03 apr
    20:30
    BJO / Zed, M. Harcum & Grazzhoppa
    WOW
  • za 04 apr
    19:00
    KOPERGIETERY, KGbe & Doble Mandoble
    Le Dîner (6+)
  • zo 05 apr
    20:30
    L. Van Den Eynde, T. Embrechts & N. Bauwens
    Jukebox 2020
  • wo 15 apr
    20:30
    Morgane Ji (FR)
    Woman Soldier
  • za 18 apr
    20:30
    Brussels Volkstejoêter
    Zoeterdag, Zondag, Moindag
  • zo 19 apr
    20:30
    Brussels Volkstejoêter
    Zoeterdag, Zondag, Moindag
  • di 21 apr
    14:30
    De Lassies
    Vechten om een been
  • do 23 apr
    20:30
    William Boeva
    Leveren jullie ook aan huis?
  • za 25 apr
    20:30
    Het Prethuis
    Brasschaatse Huisvrouwen
  • zo 26 apr
    15:00
    Theater FroeFroe
    AiAiAi (3+)
  • zo 26 apr
    16:30
    Theater FroeFroe
    AiAiAi (3+)
  • wo 29 apr
    20:30
    De Kolonie MT / Bruno Vanden Broecke
    De Woordenaar
  • do 30 apr
    13:30
    E. Demirci, H. Coucke & L. Ait
    De Leeuwen van Vlaanderen
  • do 30 apr
    20:00
    E. Demirci, H. Coucke & L. Ait
    De Leeuwen van Vlaanderen
  • do 07 mei
    20:30
    Toneelgroep Maastricht / de Jong & Opbrouck
    Jungfrau
  • vr 08 mei
    20:30
    Jeroen Leenders
    Jeroen_Leenders_19/20_2.0_beta
  • za 09 mei
    20:30
    Winterland '76
    The Beatles.....na The Beatles
  • zo 10 mei
    14:30
    Lenny & De Wespen
    Instant